Anioły wiszące

Wyświetlanie 1–36 z 219 wyników

Ceramiczny anioł rękodzieło – wyjątkowa ozdoba domu

Anioły ceramiczne wiszące znajdują wiele zastosowań w w dekoracji wnętrz naszych domów. Polecamy  anioły dekoracyjne do salonu gdzie mogą ozdobić pustą ścianę z telewizorem. Sprawdzą się też w sypialni nad łóżkiem, a także w jadalni lub przedpokoju. Anioł stróż z ceramiki zawieszony na ścianie w pokoju dziecięcym będzie czuwał nad jego małymi mieszkańcami. Ceramiczna płaskorzeźba to niezwykła dekoracja każdego wnętrza, która wprowadzi w nim nastrój spokoju i radości.

Każdy anioł na ścianę  posiada zawieszkę umożliwiającą łatwe powieszenie dekoracji. Anioły wiszące nie zajmują dużo miejsca w naszym domu, a ponieważ najlepiej czują się w większej grupie, zachęcamy do ich kolekcjonowania.

Aniołek na prezent – trafiony pomysł na wiele okazji

Nasz  anioł ceramiczny będzie wspaniałą pamiątką ważnego wydarzenia rodzinnego. Aniołek stróż dla dziecka jest tradycyjnie ofiarowany jako prezent z okazji  komunii. Jest to też  niezastąpiony upominek na chrzest lub roczek. Może być sprezentowany bliskiej sercu osobie na Dzień Kobiet, walentynki, święta bożonarodzeniowe czy  Dzień Matki. Ceramiczna ozdoba domu będzie nie tylko piękną dekoracją, ale także świadectwem naszych ciepłych uczuć dla obdarowanej osoby. Anioł do zawieszenia na ścianie sprawdzi się również jako miły prezent  z okazji jubileuszu, imienin urodzin lub parapetówki. Wyjątkowy ceramiczny aniołek będzie też  oryginalnym upominkiem dla kolekcjonera.

Anioły ręcznie robione – specjalnie dla Ciebie

Wyjątkowe anioły z gliny to oryginalne rękodzieło artystyczne  wykonane w pracowni Dora Decora. Wszystkie nasze niepowtarzalne dekoracje ceramiczne wykonujemy ręcznie,  w pojedynczych egzemplarzach i szkliwimy w wielu pięknych barwach. Każdy może więc wybrać anioła stróża specjalnie dla siebie lub swoich bliskich. Możemy też mieć pewność, że nigdy nie powstanie drugi taki sam. Wykonujemy również ceramiczne aniołki na ścianę na specjalne zamówienia, w uzgodnionych kolorach, formie i wielkości.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii