Anioł stróż

Wyświetlanie 1–36 z 244 wyników

Opiekuńczy aniołek – prezent od serca

Anioł stróż na chrzest dla dziecka jest tradycyjnym upominkiem ofiarowanym maluchowi w tym wyjątkowym dniu. Będzie on miłą pamiątką ważnego wydarzenia od rodziców chrzestnych lub dziadków. Zawieszka anioł stróż nad łóżeczko to piękna dekoracja pokoju dziecka, a jednocześnie symbol naszej troski  i opieki. Sprawdzi się także ofiarowany z okazji  pierwszej komunii lub roczku.

Dekoracyjny anioł  ceramiczny to najlepszy prezent dla bliskiej osoby. Możemy go  podarować z okazji świąt lub rodzinnych uroczystości. Skrzydlaty opiekun może być miłym prezentem z okazji Dnia Matki lub Dnia Babci. Ceramiczny aniołek ucieszy  także ojca i dziadka. Zaświadczy on o naszych ciepłych uczuciach dla obdarowanych.

Anioł stróż – Twój osobisty obrońca

Wykonana z gliny figurka lub płaskorzeźba to dekoracja ceramiczna ręcznie robiona w naszej pracowni Dora Decora. Każdy aniołek jest niepowtarzalny, wykonany tylko w jednym egzemplarzu. Możesz więc mieć swojego własnego, indywidualnego  opiekuna, jakiego nie ma nikt inny. Będzie Cię on strzegł i wspierał w trudnych chwilach.

Wyjątkowy anioł  na zamówienie

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać, specjalnie dla Ciebie, niepowtarzalnego aniołka stróża w uzgodnionej kolorystyce i formie. Będzie oryginalnym prezentem na chrzest, przyjęcie lub z innej okazji, dopasowanym dokładnie do obdarowanej osoby.

Niezależnie zweryfikowany
144 opinie