Ozdoby ceramiczne na ścianę

Wyświetlanie 1–36 z 726 wyników

Ozdoby ceramiczne na ścianę ręcznie wykonaliśmy w pracowni Dora Decora. Nadadzą one twemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Umożliwią stworzenie własnej, ciekawej kompozycji składającej się z kilku naszych wiszących dekoracji ściennych. Ceramiczna dekoracja na ścianę jest świetnym sposobem na  niepowtarzalną aranżację pustej przestrzeni.

Płaskorzeźby ceramiczne, pojedynczo lub w grupach, świetnie sprawdzą w wystroju wnętrz. Udekorujesz nimi ściany salonu, pokoju dziecięcego,  łazienki, kuchni czy przedpokoju. Polecamy wyjątkowe rękodzieło – zestaw naszych ceramicznych zawieszek na ścianę, aniołków, ptaków, ryb lub innych wodnych stworzeń oraz inne wiszące płaskorzeźby ceramiczne. Zawieszone pojedynczo lub w kompozycjach urozmaicą stylizację całego pomieszczenia.

Niepowtarzalne, wiszące ozdoby ścienne to świetny pomysł na prezent dla kolekcjonerów unikalnych dekoracji. Ceramika ozdobna na ścianę sprawdzi się także jako niebanalny upominek na parapetówkę lub rodzinną uroczystość. Każdy wykonany przez nas dekor ceramiczny przygotowaliśmy do bezpiecznego zawieszenia na ścianie. Na specjalne zamówienie możemy stworzyć dla Ciebie również inne ozdoby ceramiczne na ścianę, według wspólnie uzgodnionego projektu. Możemy je dostosować, zarówno kolorystyką jak i formą, dokładnie do Twoich potrzeb.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii