Biżuteria ceramiczna

Wyświetlanie 1–36 z 692 wyników

 

Oryginalna, artystyczna biżuteria ceramiczna

Biżuteria ceramiczna ręcznie robiona to modny dodatek do ubrań, który sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Polecamy ją dla Pań ceniących indywidualny styl i wyjątkowe rękodzieło artystyczne. Nasze wielobarwne kolczyki, pierścionki, broszki, naszyjniki i wisiory wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach, w zróżnicowanych formach i rozmiarach. Daje to gwarancję, że są one niepowtarzalne. Biżuteria artystyczna rękodzieło to niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby na wiele okazji. Sprawdzą się na Dzień Kobiet, Walentynki, rocznice i święta. Będzie to też miły upominek bez żadnej okazji.

Modna biżuteria autorska

Oferowana przez nas ceramiczna biżuteria autorska, powstaje w całości w naszej pracowni Dora Decora, według naszych własnych projektów. Wykonujemy ją ręcznie z elementów ceramicznych, które sami lepimy z gliny, wypalamy i szkliwimy. Biżuterię wykańczamy  lnem, wełną, bawełną lub elementami ze stali chirurgicznej. Unikatowa biżuteria z gliny,  którą tworzymy przybiera często bardzo oryginalne i wymyślne kształty, nie dające się powtórzyć. Powstają one spontanicznie i są najczęściej inspirowane naturą, a czasem malarstwem lub muzyką. Dla miłośników prostych form mamy również  ceramiczną biżuterię w geometrycznych kształtach, której głównym walorem ozdobnym jest oryginalne szkliwienie. Stosujemy wiele rodzajów i kolorów szkliw, których łączenie daje często zaskakujące efekty. Używamy zarówno matowych jak i błyszczących, transparentnych, gładkich czy efektowych szkliw, przez co nasza biżuteria z ceramiki prezentuje się niezwykle interesująco i jest bardzo różnorodna.

Biżuteria na zamówienie

Wykonujemy również biżuterię ceramiczną na specjalne zamówienia. Możemy ją dostosować zarówno kolorem jak i kształtem do Twoich potrzeb.  Każdy może tu więc znaleźć coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii