CERAMIKA

Wyświetlanie 1–36 z 2408 wyników

 

Ceramika artystyczna rękodzieło z pracowni Dora Decora powstaje z wielu rodzajów wysokiej jakości gliny. Prace wykonujemy ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach według autorskich projektów. Są to głównie unikalne ozdoby na ścianę, oryginalne naczynia użytkowe, wyjątkowe figurki i niepowtarzalna biżuteria. Wszystkie dekoracje ceramiczne zdobimy przy użyciu wielobarwnych szkliw ceramicznych i dwukrotnie wypalamy w wysokich temperaturach w piecu do ceramiki. Nasze ozdoby ceramiczne to świetny pomysł na prezent na specjalne okazje. Oryginalne rękodzieło ceramiczne to gwarancja, że nasz podarek będzie się wyróżniał wśród innych.

Niepowtarzalna, ręcznie robiona, ceramika dekoracyjna idealnie dopasowana do wystroju Twojego wnętrza, podkreśli Twój indywidualny styl.

Nasz sklep internetowy oferuje wykonaną przez nas ceramikę artystyczną, która jest dostępna w chwili zakupu i może być wysłana natychmiast. Przedstawiamy w nim też wyroby archiwalne, których już nie posiadamy. Mogą one jednak służyć jako wzór i inspiracja do Państwa indywidualnych zamówień. Musimy jednak podkreślić, że wyroby które wykonamy według tych wzorów będą tylko podobne, ale nigdy nie identyczne, zarówno pod względem kształtu jak i użytych szkliw.

Wykonujemy również dekoracje ceramiczne na specjalne zamówienie, według Państwa projektów.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii