Magnesy ceramiczne na lodówkę

Wyświetlanie 1–36 z 167 wyników

Magnesy ceramiczne na lodówkę  często wykorzystujemy w dekoracji wnętrz oraz jako praktyczne akcesoria kuchenne. Przykładem ich najczęstszego zastosowania jest utrzymywanie notatek na lodówce. Barwne magnesy sprawdzą się jako tabliczki do przypominania o ważnych terminach, listach zakupów czy inspiracjach kulinarnych. Kolekcjonerskie magnesy to piękna ozdoba, która dopełni wystrój kuchni.

Dekoracyjnych magnesów możemy  użyć jako ozdoby stołu podczas różnych uroczystości, np. chrzcin, przyjęcia do I Komunii, świąt Wielkanocnych, Wigilii. Magnesy ceramiczne mogą być również miłym podziękowaniem dla gości i pamiątką ważnego wydarzenia rodzinnego.

Oryginalne magnesy są  również dobrym pomysłem na prezent, np. dla miłośników kulinariów lub dekoracji wnętrz.

Ozdoby ceramiczne na magnes mogą też służyć jako zabawki magnetyczne dla dzieci, które mogą tworzyć różne wzory i obrazki i kompozycje  na lodówce.

Ceramiczne magnesy możemy wykorzystać jako dekoracje ogrodowe, np. umieszczone na płotach lub innych metalowych elementach.

Polecamy magnesy ceramiczne na lodówkę, które tworzymy w naszej pracowni Dora Decora.   Wszystkie są ręcznie wykonane, unikalne i  barwne. Oferujemy ceramiczne aniołki, serduszka i zwierzątka na magnes oraz magnesy okolicznościowe.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii