Wianek na drzwi

Wyświetlanie 1–36 z 221 wyników

 

Wianek na drzwi to tradycyjna ozdoba domu używana już w starożytności. W naszym sklepie oferujemy wianki bożonarodzeniowe, wianki wielkanocne  i całoroczne. Wszystkie  wykonaliśmy w pracowni Dora Decora. Polecamy również wianki okolicznościowe. Na szczególną uwagę zasługują wianki ślubne na drzwi, wianki na chrzest oraz I komunię.

Wianek z kwiatów radośnie powita gości już od progu domu i uświetni każde uroczyste wydarzenie. Będzie piękną kwiatową dekoracją z okazji ważnych uroczystości rodzinnych jak ślub, przyjęcie do Pierwszej Komunii,  chrzciny lub jubileusz. W okresie świątecznym najlepiej sprawdzą się wianki z szyszekz bombek udekorowane okolicznościowymi ozdobami. W zależności od wystroju wnętrza może to być zarówno nowoczesny wianek na drzwi jak i dekoracja wykonana w stylu tradycyjnym lub rustykalnym. Dekoracyjny wieniec na drzwi, wiosenny, letni, jesienny czy zimowy, sprawdzi się również jako doskonały pomysł na prezent.

Gwarantujemy, że każdy nasz wianek zawieszony na drzwiach wywoła  uśmiech i dobry nastrój. Powita już od progu zarówno  odwiedzających  jak i u domowników. Wszystkie nasze dekoracje na drzwi  przygotowaliśmy do łatwego powieszenia ich na haczyku lub lince. Ekskluzywne wianki na drzwi  możemy wykonać na specjalne zamówienie. Dostosujemy je do Twoich potrzeb pod względem wielkości, kolorystyki i stylu. Wykonany przez nas mały wianuszek czy duży wianek na drzwi może być ozdobą Twego domu przez wiele sezonów.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii