Ozdoby na ścianę do kuchni

Wyświetlanie 1–36 z 576 wyników

 

Dekoracja pustej ściany w kuchni

Ozdoby na ścianę do kuchni, wykonane ręcznie, mogą wprowadzić do niej nowe życie, nadać jej niepowtarzalny styl i wzbogacić estetykę pomieszczenia.

Niebanalnym pomysłem na ozdobienie pustej ściany w kuchni jest wykonanie dużej, barwnej kompozycji z  płaskorzeźb ceramicznych. Zawieszki te, tworzone ręcznie,  mogą przedstawiać różne wzory, motywy roślinne lub zwierzęce. Ceramiczne ozdoby do kuchni wykonujemy  w różnych kolorach, co pozwala na stworzenie unikatowej, spersonalizowanej ozdoby i nadanie pomieszczeniu niecodziennego charakteru.

Obrazy  to ciekawa propozycja dla osób, które chcą wnieść do kuchni element sztuki. Można je dobierać według stylu i kolorystyki kuchni, dzięki czemu stanowią interesujące uzupełnienie wystroju. Wrażenia jakie wywołują obrazy zależą od wyboru motywu oraz stylu.

Florystyczne ozdoby ścienne to świetny sposób na rozweselenie i urozmaicenie kuchni. Szczególnie polecamy wianki które wykonujemy zarówno ze sztucznych kwiatów jak i naturalnych elementów jak gałązki, szyszki czy liście. Niezwykle interesująco będą prezentować  się w kuchni wianki z orzechów laskowych lub włoskich. Tworzymy je  również z dodatkiem suchych owoców i naturalnych przypraw takich jak cynamon czy anyż. Jako ozdoba ściany kuchennej sprawdzą się zarówno wianki całoroczne jak i  sezonowe.

Ozdoby ścienne do kuchni od Dora Decora

Polecamy ozdoby na ścianę do kuchni – rękodzieło artystyczne z pracowni Dora Decora.  Oferujemy oryginalne dekoracje do zawieszenia,  płaskorzeźby ceramiczne, ręcznie malowane obrazy, barwne wianki. Nasze niepowtarzalne rękodzieło może być wspaniałą dekoracją  pustej ściany w kuchni urządzonej zarówno w stylu rustykalnym jak i klasycznym.  We wnętrzach w stylu śródziemnomorskim lub marynistycznym pięknie zaprezentują się nasze wiszące ryby ceramiczne. Możemy je umieścić pojedynczo lub w większych stadach wraz z innymi mieszkańcami podwodnego świata.

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać, specjalnie dla Ciebie, dekoracje ścienne do kuchni, dobrane idealnie do stylu i kolorystyki Twojego wnętrza.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii