Jajka ceramiczne

Wyświetlanie 1–36 z 51 wyników

Jajka ceramiczne jako dekoracja wielkanocna

Jajka ceramiczne są popularną dekoracją na Wielkanoc, ponieważ symbolizują odrodzenie i życie, które są związane z tym świętem.

Oferujemy wielobarwne zawieszki i magnesy ceramiczne w kształcie jajek, które lepiliśmy i ozdobiliśmy w pracowni Dora Decora. Nasze jajeczka z gliny wykonaliśmy ręcznie, co dodatkowo zwiększa ich walory estetyczne. Są one dostępne w wielu różnych kolorach, wzorach i stylach.  Dzięki temu możemy stworzyć wiele ciekawych i atrakcyjnych aranżacji dekoracyjnych. Jajeczka szkliwiliśmy zwykle na jasne, pastelowe kolory, a ich powierzchnię pozostawialiśmy  gładką lub zdobiliśmy różnego rodzaju motywami, takimi jak kwiaty czy wzory geometryczne.

Ceramiczne jajka  mogą być również dobrym pomysłem na prezent z okazji świąt wielkanocnych.

Wiosenne aranżacje z ceramicznymi jajeczkami

Jajka ceramiczne można umieścić w koszyku lub misie w towarzystwie sztucznych lub naturalnych kwiatów, wianków, gałązek, słomy czy innych dekoracji. Możemy je także zawiesić na gałęziach lub dekoracyjnych drucikach, co stworzy ciekawą i oryginalną ozdobę wnętrza.  Ceramiczne jajeczka znajdą zastosowanie przy samodzielnym tworzeniu  stroików wielkanocnych  i możemy się nimi cieszyć przez wiele sezonów. W ten sposób można uzyskać niepowtarzalną dekorację, która będzie przyciągać uwagę i wprowadzać wiosenny nastrój do pomieszczenia. Możemy ich także użyć  do ozdoby koszyczka ze święconką. Jajeczka z ceramiki pięknie zaprezentują się w towarzystwie innych naszych ozdób wielkanocnych.

Niezależnie zweryfikowany
155 opinii